Целиноград ауданы Қоғамдық кеңесінің 2021 жылға арналған жұмыс жоспары

БЕКІТЕМІН

Қоғамдық кеңес

төрағасы

______________С. Әшебеков

 

Целиноград ауданы Қоғамдық кеңесінің 2021 жылға арналған жұмыс жоспары

№

Іс-шараның атауы

Аяқтау нысаны

Орындау мерзімдері

1

1. 2020 жылдың қорытындысы бойынша Қоғамдық кеңестің қызметі туралы ақпарат дайындау (БАҚ-та немесе сайтта жариялау).

2. Қоғамдық кеңестің 2021 жылға арналған жұмыс жоспарын талқылау және бекіту.

ақпарат

қаңтар

2

Қоғамдық кеңес мүшелерінің аудан тұрғындарымен кездесуі.

 

хаттама

ақпан

Қоғамдық кеңес отырыстары

3

«Целиноград ауданында нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі шаралар туралы» мәселені қарау.

хаттама

наурыз

4

1. Аудан әкімінің қоғамдық кеңес алдындағы есебі.

2. Целиноград аудандық мәслихаты хатшысының Целиноград аудандық Қоғамдық кеңесінің алдындағы 2020 жылғы қызметінің нәтижелері туралы қосымша баяндамасы.

3. Ауданның Қоғамдық кеңес төрағасының 2020 жылғы жұмыс қорытындылары туралы қосымша баяндамасы.

хаттама

сәуір

5

1. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің және ауылдық округтер бюджетінің атқарылуы туралы жылдық есепті талқылау (Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес).

 

2. Салық әкімшілігін жүргізуді жақсарту жөніндегі шаралар және Целиноград ауданы бюджетінің кірістерін ұлғайту жөніндегі жұмыс туралы.

 

хаттама

мамыр

6

Тұрмыстық сыбайлас жемқорлықты жою және мемлекеттік органдар мен ауыл шаруашылығы, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және білім беру мекемелеріне жүгінген кезде Целиноград ауданының азаматтары үшін қолайлы жағдайлар жасау туралы.

 

хаттама

тамыз

7

Әйелдер мен балаларға қатысты отбасылық-тұрмыстық зорлық-зомбылық проблемасы

хаттама

қараша

8

Нормативтік құқықтық актілердің жобаларын қарау

ұсыныстар

түсуіне қарай

9

Қоғамдық кеңеске ұсынылған жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін талқылау.

 

ұсыныстар

түсуіне қарай

Мемлекеттік органдардың басшыларын тыңдау

10

Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау бөлімі басшысының мемлекеттік қызмет көрсету бойынша есебін тыңдау.

хаттама

тоқсан сайын

11

 2020 жылғы ақпандағы Қоғамдық кеңес отырысының ұсынымдарын орындау қорытындысы бойынша Целиноград ауданында мал шаруашылығын дамыту мәселесі бойынша ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысын тыңдау.

                                   

хаттама

ақпан

12

«Заңдылықты қамтамасыз ету және адам мен азаматтың құқықтары мен бостандықтарын сақтау» мәселесі бойынша аудандық полиция бөлімі бастығының тыңдалуы

хаттама

маусым

13

«Ауданда әлеуметтік маңызы бар аурулардың алдын алу бойынша жүргізілетін жұмыс» мәселесі бойынша аудандық емхана басшысының тыңдалуы

хаттама

шілде

14

Ауданның тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық басшысының 2021-2022 жылғы қысқы жағдайлардағы жұмысқа әлеуметтік сала нысандарының дайындығы мәселесі бойынша тыңдау.

 

қыркүйек

Қоғамдық тыңдалымдар

15

2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет және ауылдық округтер бюджетінің жобасын талқылау.

хаттама

желтоқсан

Қоғамдық бақылау жүргізу

16

Целиноград ауданында халыққа қызмет көрсету және жедел медициналық көмек көрсету бойынша ауданның денсаулық сақтау мекемелерінде қоғамдық мониторинг жүргізу.

 

маусым-шілде

17

Ауданның сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету бойынша қоғамдық мониторинг жүргізу.

 

 

тамыз-қыркүйек

Целиноград ауданы Қоғамдық кеңесінің 2021 жылға арналған жұмыс жоспары
Дата публикации
02 марта 2021