Мойынқұм аудандық сайлау комиссиясының
ХАБАРЫ
«Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2023 жылғы 20 қаңтардағы №18/669 қаулысына және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының 4-тармағына сәйкес, Мойынқұм аудандық сайлау комиссиясы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы жөнінде хабарлайды:
Учаскелік сайлау комиссия мүшелері
№306 учаскелік сайлау комиссиясы
(Айдарлы ауылы, Биназар көшесі №48, №2 орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Тилеужанов Мухит Избасарович
Комиссия төрағасының орынбасары - Сыздыкбаева Гулзат Кемпирбаевна
Комиссия хатшысы - Спанқұл Шыңғыс Болатұлы
Комиссия мүшелері: Кулчимбаева Бакыткуль Илесбековна
Аргинбаева Жанар Аманкельдиевна
Мауленова Зауре Омирзаковна
Жусанбаева Гулзат Бейсеновна
№307 учаскелік сайлау комиссиясы
(Биназар ауылы, Айтишев көшесі №5, О.Жандосов орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Кыдырбаев Дуйсенгали Мешитбаевич
Комиссия төрағасының орынбасары - Кумисбеков Раушан Аманбековна
Комиссия хатшысы - Жақсылық Гүлзира Болатқызы
Комиссия мүшелері: Калкабаева Айнур Дуйсебаевна
Абдрахманова Дамира Женисовна
Сарсенбек Гулжан Шынболаткызы
Биргебаев Абылайхан Боранкулулы
№308 учаскелік сайлау комиссиясы
(Бірлік ауылы, Амангелді көшесі №10, Қ.Рысқұлбеков орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Джанысова Балтакул Уркенбаевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Маринова Ләззат Талгатовна
Комиссия хатшысы - Давыдова Телли Асылановна
Комиссия мүшелері: Беккулиев Алимхан Сейткадырович
Ибраева Мейрамкуль Иманбердиевна
Бейсенбай Еламан Кабылбекович
Сабитова Дания Сабитқызы
№309 учаскелік сайлау комиссиясы
(А.Назарбеков ауылы, Биназар көшесі №2, Ә.Молдағұлова орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Жашаралин Шыңғыс Жашаралиевич
Комиссия төрағасының орынбасары - Исатаева Арайлым Белкожаевна
Комиссия хатшысы - Усеинова Жумакуль Мелдебековна
Комиссия мүшелері: Жамалбекова Алтын Елбосыновна
Бекниязова Карлыгаш Кубегеновна
Әукен Таңшолпан Сембайқызы
Әлтаева Алтынай Ерденқызы
№310 учаскелік сайлау комиссиясы
(Көкжелек ауылы, Сырғабаев көшесі №1, Б.Момышұлы орта мектебінің ғимарат).
Комиссия төрағасы - Нүркеев Ербозым Конысбаевич
Комиссия төрағасының орынбасары - Әлімқұлова Гүлбағира Баймұратқызы
Комиссия хатшысы - Жуасбаева Арайлым Танатовна
Комиссия мүшелері: Сарсембетова Анар Амангелдиевна;
Абдибаева Балжан Кумисбековна
Ережимбетова Акбилек Кадырбайкызы
Саршаева Перизат Бекзатовна
№311 учаскелік сайлау комиссиясы
(Күшаман ауылы, Тоқбаев көшесі №15, Амангелді орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Көбенғараев Жақсылық Мұратұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Шынжарбеков Мейрамбек Кемелбекұлы
Комиссия хатшысы - Абдраманова Майра Бекболатқызы
Комиссия мүшелері: Оразбеков Алмазхан Тукенович
Сазамбай Абай Кеңесбайұлы
Жұманәлі Нұркен Абдуллаұлы
Изабекова Сымбат Исатаевна
№312 учаскелік сайлау комиссиясы
(Жамбыл ауылы, Сарымсақова көшесі №1, Абай орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Сыздыкова Фарида Амановна
Комиссия төрағасының орынбасары - Рахметова Гульмира Курамысовна
Комиссия хатшысы - Токтарова Аида Бейбитовна
Комиссия мүшелері: Токсанова Забира Ермековна
Бейсекеев Айдар Мусралиевич
Болысбаева Молдир Ергалиевна
Эшанкулова Гулдана Абдулазизовна
№313 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мойынқұм ауылы, Б.Омаров көшесі №10, М. Жұмабаев атындағы мектеп-лицейінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Тойшубеков Медет Абдикаримович
Комиссия төрағасының орынбасары - Салкеев Толмахан Сарыбайұлы
Комиссия хатшысы - Кулекеева Сая Тургынбаевна
Тумакбаева Дания Серикбаевна
Тортаева Гүлнар Әбітайқызы
Комиссия мүшелері: Ережепова Гүлбаршын Бектұрғанқызы
Дүрмешева Нұрсұлу Имашқызы
№314 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі №35, Жамбыл атындағы мектеп- гимназиясының ғимараты).
Комиссия төрағасы - Серібаев Қуат Садығұлұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ниязов Саят Мухамедиевич
Комиссия хатшысы - Атағұлова Маржан Марланқызы
Комиссия мүшелері: Иетаев Галымжан Тореханович
Жылкыбаева Маржан Абдрахимовна
Кариева Мәншүк Мәуленқызы
Қылышбаева Гүлжан Құдайбергенқызы
№315 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мойынқұм ауылы, К. Нарымбетов көшесі №1 Т. Рысқұлов атындағы тірек мектебінің ғимараты ).
Комиссия төрағасы - Кашкимбекова Шарбат Сарчукеновна
Комиссия төрағасының орынбасары - Сағындықова Кәмшәт Мерекеқызы
Комиссия хатшысы - Алпысбаева Айгүл Жанұзаққызы
Комиссия мүшелері: Жумжумаева Нұргүл Берікқызы
Сыздықова Айдана Қайратқызы
Маншеева Света Аманқұлқызы
Үмбеталиева Әсет Қоңырбекқызы
№316 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қылышбай ауылы, Ә.Төлепбергенов көшесі №9, Ә.Төлепбергенов орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Омарова Айткуль Мырзагалиевна-
Комиссия төрағасының орынбасары - Усубжанова Нурбатыш Советхановна
Комиссия хатшысы - Сқақова Айгүл Ізбасаровна
Тұрсынәлі Әділет Асхатұлы
Комиссия мүшелері: Дайырбекова Айдай Ержигитовна
Сатаева Гульмира Карибаевна
Сыздыкбаева Аяулым
№317 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құмөзек ауылы, Жамбыл көшесі №15, Ы.Алтынсарин орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Курумбаев Кайрат Дуйсембекович
Комиссия төрағасының орынбасары - Арыстанбекова Алтынжан Турмаганбетовна
Комиссия хатшысы - Танкенова Гульжанат Кобегенова
Жаксыбаев Сералы Аруенович
Комиссия мүшелері: Сарманов Жанибек Калжанович
Аскарова Гулзира Есенкелдиевна
Аралбеков Болат Ашимбекович
№318 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қарабөгет ауылы, С.Сейфуллин көшесі №12, А.Байтұрсынов орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Динистанова Айдана Серикқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Каргабаева Гаухар Доктырбаевна
Комиссия хатшысы - Алимбетова Айнур Есенамановна
Комиссия мүшелері: Рысбеков Бейбит Мырзахметович
Айнабеков Чапай Коленович
Ердосова Гульсим Коштаева
Рахымбай Сержан Бауыржанұлы
№319 учаскелік сайлау комиссиясы
(Сарыөзек ауылы, Ж.Қуанышбаев көшесі №54, Қ.Сатбаев орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Кенжебаев Данияр Жайлаубаевич-
Комиссия төрағасының орынбасары - Джунусбеков Абдылда Торешович
Комиссия хатшысы - Нуркыдырова Сауле Асемхановна
Комиссия мүшелері: Рысбеков Самат Сансызбайұлы -
Ахметжанов Мурат Алтындильдаевич
Шаршенбаева Кундыз Дженишбековна
Ахметжанов Кайыржан Бакытжанович
№320 учаскелік сайлау комиссиясы
(Ұланбел ауылы, Қазақстан көшесі №6, М.Әуезов орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Мустафаев Жанкелді Турсымбаевич
Комиссия төрағасының орынбасары - Шолтаева Раушан Абсадыққызы
Комиссия хатшысы - Жаңабай Балнұр Сейфуллақызы
Комиссия мүшелері: Кенжегулова Жумакуль Шимкентбаевна
Акбаева Жаныл Камбаровна
Хасенова Акмарал Канатовна
Жапашев Ыбырай Кыдырбаевич
№321 учаскелік сайлау комиссиясы
(Хантау ауылы, Биназар көшесі №3, С.Сейфуллин орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Сарсенбетова Гаухар Амангельдиевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Кебекбаева Гульжан Адилкеримовна
Комиссия хатшысы - Дюсенова Гаухар Болатқызы
Комиссия мүшелері: Дюстемесова Мөлдір Талгатовна
Толысбекова Галия Алпысбаевна
Мадиева Жанар Советбековна
Беимбетова Балхия Саматовна
№322 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қияхты станциясы, Абылайхан көшесі №2, Ағыбай батыр орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Оспанова Акмарал Бекбасаровна
Комиссия төрағасының орынбасары - Акишева Динара Рыстаевана
Комиссия хатшысы - Жанабаев Ержан Мейрамбекович
Комиссия мүшелері: Ибраева Гульмира Курмановна
Сагындыков Мухтар Муратович
Тауырбекова Маржан Турсынбаевна
Самбетбаев Асылхан Болатбекович
№323 учаскелік сайлау комиссиясы
(Шығанақ ауылы, Абай көшесі №16, Шығанақ орта мектебінің ғимараты ).
Комиссия төрағасы - Рахымбаева Алия Сыздыковна
Комиссия төрағасының орынбасары - Даниял Исмәт Талғатұлы
Комиссия хатшысы - Дюсекова Айсулу Мусаевна
Комиссия мүшелері: Әбдіров Ғалымжан Адилбекұлы
Нусипбаева Айнур Аширбековна
Жұмағұлова Айгүл Өрікбайқызы
Рахимжанова Жанар Турашовна
№324 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мыңарал ауылы, Садықов көшесі №8, Қ.Қасымов орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Утегенова Сауле Сейтжановна
Комиссия төрағасының орынбасары - Акбасова Гулдария Амирбековна
Комиссия хатшысы - Оспанбекова Нагима Амантаевна
Комиссия мүшелері: Абуова Айнура Толеуовна
Сейсембекова Сандугаш Кушербаевна
Исалиев Султан Сейдахметович
Исахаева Эльмира Амантаевна
№325 учаскелік сайлау комиссиясы
(Ақбақай ауылы, Д.Қонаев көшесі №25, Ақбақай орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Оразалиева Мадина Киргизалиевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Урымбаев Серикбай Жалгасбаевич
Комиссия хатшысы - Шанлаякова Айгуль Ганиевна
Комиссия мүшелері: Сүгір Бахытгүл Садуахасқызы
Таткеев Ербулан Жузжасарович
Куанышбаев Амантай Бейбитович
Адилбекова Бакыткул Джорабаевна
№326 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мирный ауылы, Абылайхан көшесі №6, В.Терешкова орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Исаева Салима Исаевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Бозжигитова Гулмира Абенқызы
Комиссия хатшысы - Муратова Альвина Мухтарқызы
Комиссия мүшелері: Жакупова Каракат Жолтаевна
Ташенова Жанар Байдуйсеновна
Есентаева Бакытгуль Жаманкуловна
Құтыбаев Мұрат Әлішерұлы
№327 учаскелік сайлау комиссиясы
(Ақсүйек ауылы, Шахтерская көшесі №29, №1 орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Куттыбаев Самат Нысанович
Комиссия төрағасының орынбасары - Сатаева Маржан Карибаевна
Комиссия хатшысы - Жаганова Жанна Алтынбекқызы
Комиссия мүшелері: Казакбаева Венера Тастанбековна
Шырынханұлы Арсен
Бекназар Әсет Бекұзақұлы
Абитжанова Айгул Темиржановна
№482 учаскелік сайлау комиссиясы
(Бірлік ауылы, Исабеков көшесі №17, Желтоқсан клубының ғимараты).
Комиссия төрағасы - Биримкулова Лидия Торебаевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Қырғызбек Нұрбол Маратұлы
Комиссия хатшысы - Шокеева Гани Калдыбаевна
Комиссия мүшелері: Сатаева Акмарал Киргизалиевна
Есеева Тулпан Акбалаевна
Курамысова Карлыгаш Магзумовна
Баялиева Айнур Осербаевна
№483 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мойынқұм ауылы, Б. Омаров көшесі №13, Аудандық мәдениет үйінің ғимараты ).
Комиссия төрағасы - Шубаева Ғалия Бейсебайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ерғазыұлы Мархат
Комиссия хатшысы - Бейсенкулова Лаура Кыргызалиевна
Комиссия мүшелері: Оңалбаева Гүлім Алтайқызы
Беймбетов Казыбек Багзатович
Алыпбаев Мейрамалы Мұқашұлы
Батырбеков Мақсат Қамбарұлы
№484 учаскелік сайлау комиссиясы
(Шығанақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі №1 б, Шығанақ ауылдық кітапханасы ның ғимараты).
Комиссия төрағасы - Исакова Бакит Джасылановна
Комиссия төрағасының орынбасары - Аймамбетова Пеизат Медетхановна
Комиссия хатшысы - Сеилова Жазира Секеновна
Комиссия мүшелері: Нартбаева Гаухар Тураровна
Жұмашев Ерасыл Жұмағазыұлы Мухамбетжанова Гульжахан Узакбаевна
Бейсенбаев Жанайдар Кайнарович
№488 учаскелік сайлау комиссиясы
(Мыңарал стансасы, Жахметов көшесі №5, Мыңарал орта мектебінің ғимараты).
Комиссия төрағасы - Абенова Оян Боранбаевна
Комиссия төрағасының орынбасары - Малимбеков Бауыржан Казанкапович
Комиссия хатшысы - Нускабаева Загира Джиенбаевна
Комиссия мүшелері: Сембаева Арайлым Рахымқызы
Алимкулова Акбота Ержановна
Кадырова Анара Курмангазиевна
Ултарахов Мурат Токтагулович
Мойынқұм аудандық сайлау комиссиясы