Жоғары Сот Кеңесі жоғары тұрған және басшы судьялық лауазымдарға
кадр резервіне тұруға өтініш білдірген кандидаттарға қатысты
жұртшылықтың пікірін қабылдайды
Жоғары Сот Кеңесі жанындағы Кадр резерві жөніндегі комиссия қазіргі уақытта жоғары тұрған (облыстық сот және Жоғарғы Сот судьясының лауазымдарына) және басшылық судьялық лауазымдарға (аудандық сот төрағасы, облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен төрағасы лауазымдарына) кадр резервіне тұруға ниет білдірген кандидаттарды зерделеу және бағалау жөнінде жұмыс жүргізуде.
Осыған байланысты Жоғары Сот Кеңесі заңгерлер қауымдастығы мен барлық қазақстандықтарға кадр резервіне тұруға өтініш білдірген кандидаттар жөнінде өз пікірлерін білдіруге шақырады. Пікірді жазбаша түрде рәсімдеп, а.ж. 15 қазаннан кешіктірмей pikir@vss.gov.kz электрондық поштасына жолдау қажет.
Жоғары тұрған және басшы судьялық лауазымдарға кадр резервіне қабылдау үшін бағалау және іріктеу рәсімдеріне жіберілген адамдардың тізімі
№ п/п |
№ |
ТАӘ |
лауазымы |
қандай лауазымға резервке тұруға ниет білдірді |
НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ БОЙЫНША |
||||
1 |
1 |
Абдугалиев Дамир Абдугалиевич |
Нұр-Сұлтан қалалық сотының әкімшілік істер жөніндегі сот алқасының төрағасы |
облыстық соттың төрағасы лауазымына |
2 |
2 |
Алипанова Галия |
Сарыарқа ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
3 |
3 |
Әбу Айбек Кеңесұлы |
мамандандырылған ауданаралық тергеу сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
4 |
4 |
Бабатов Алмат Мешитбаевич |
мамандандырылған ауданаралық тергеу сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
5 |
5 |
Давлетова Мадина Муратовна |
Есіл аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
6 |
6 |
Даурешов Ануар Жумажанович |
Байқоңыр аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
7 |
7 |
Иманалиев Канат Серикович |
әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
8 |
8 |
Каримова Анар Каримовна |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
9 |
9 |
Манабаева Мараш Аманкельдыкызы |
Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
10 |
10 |
Муздыбаева Лайла Ризаевна |
Байқоңыр аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
11 |
11 |
Пернекулова Жанира Айдарбековна |
Сарыарқа аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ БОЙЫНША |
||||
12 |
1 |
Карабаева Мариям Абдуталыповна |
Алматы қалалық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
13 |
2 |
Куйкабаева Динара Бекеновна |
Медеу аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
14 |
3 |
Орынғали Талғат
|
Жетісу аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
15 |
4 |
Садыков Талгат Кошкарбаевич |
Алмалы ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
16 |
5 |
Толегенов Серик Кенесович |
Алмалы ауданы № 2 аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
17 |
6 |
Унербаев Данияр Хасенович |
мамандандырылған ауданаралық тергеу сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
18 |
7 |
Утеубаев Канат Талгатбекович |
Алмалы ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫ БОЙЫНША |
||||
19 |
1 |
Анарбаев Камшыбек Ахметович |
мамандандырылған тергеу сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
20 |
2 |
Ауелбекова Лазат Сейтхановна |
Абай аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
21 |
3 |
Байарыстан Гани Догдырбаевич |
Әл-Фараби аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
22 |
4 |
Бекназаров Абдугаппар Усербаевич |
әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
23 |
5 |
Дюсебеков Байдыбек Саулебекович |
Шымкент қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
24 |
6 |
Жолбарыс Гүлвира Жанахметқызы |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
25 |
7 |
Кәрім Серік Сейтжанұлы |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
26 |
8 |
Майсаканов Малик Алмазович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
27 |
9 |
Мамырова Гулиза Асилтаевна |
әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
28 |
10 |
Оракбаева Аинель Кадиралиевна |
Еңбекші аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
29 |
11 |
Сералиев Ерлан Турысбекович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
30 |
12 |
Темиралиев Самидин Уразбаевич |
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
31 |
13 |
Тулешов Еркебулан Сапаралиевич |
Әл-Фараби аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
32 |
1 |
Акишев Максат Амангельдинович |
Ерейментау аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
33 |
2 |
Баймурзин Бауыржан Курманбаевич |
Көкшетау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
34 |
3 |
Бектурсунов Торкалы Болатович |
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
35 |
4 |
Калымханов Ержан Азимханович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
36 |
5 |
Кенжегулова Сауле Кожахметовна |
Степногорск қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
37 |
6 |
Мерзадинова Динара Сталбековна |
Целиноград аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
38 |
7 |
Темиров Жанат Кулатаевич |
Целиноград аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
39 |
1 |
Абдраева Айна Нурлановна |
Ақтөбе қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
40 |
2 |
Абишева Сауле Узакбаевна |
Ақтөбе қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
41 |
3 |
Алмасбаева Ботагоз Алмасбаевна |
Ақтөбе қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
42 |
4 |
Аманкулова Назира Олжабаевна |
Ақтөбе қаласы № 3 сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
43 |
5 |
Анарбаев Абитхан Темирбаевич |
Мұғалжар аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
44 |
6 |
Бақтыгереев Оралбек Әбішұлы |
Шалқар аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
45 |
7 |
Бақытжан Ерлан Сағынтайұлы |
Ырғыз аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
46 |
8 |
Жапаров Еркин Мусаханович |
Ақтөбе облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
47 |
9 |
Жумашкина Саягуль Тауекелевна |
Хромтау аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
48 |
10 |
Кендирбаева Нургуль Есенжоловна |
Мұғалжар аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
49 |
11 |
Лошкарев Артем Петрович |
Ақтөбе қаласы № 3 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
50 |
12 |
Оралбай Гаухар Сүндетбайқызы |
Ақтөбе қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
51 |
13 |
Тасымбетов Сейфулла Закарияулы |
Ақтөбе қаласы № 2 сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
52 |
14 |
Тлепова Гульнара Айтуреевна |
Ақтөбе қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
53 |
15 |
Умирбаева Ботагоз Умашевна |
Ақтөбе облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
АЛМАТЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
54 |
1 |
Абдильдин Ерлан Аукенович |
Алматы облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың төрағасы лауазымдарына |
55 |
2 |
Арыстанбеков Жарас Себжанулы |
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
56 |
3 |
Аханова Жанар Азеловна |
Алматы облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
57 |
4 |
Бактыгулова Галия Муратовна |
Қарасай әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
58 |
5 |
Бакытов Адлет Бакытович |
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
59 |
6 |
Бурумкулов Бакытбай Несипбекович |
Алматы облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
60 |
7 |
Кененбаев Самат Советбекович |
Алматы облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
61 |
8 |
Киргабаков Марлен Болатович |
Талдықорған қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
62 |
9 |
Нусипова Жанна Дуйсенхановна |
№ 1 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
63 |
10 |
Секербеков Бахытжан Турарбекович |
Текелі қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
АТЫРАУ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
64 |
1 |
Даумов Дауренбек Нурлыбекович |
Атырау қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы, судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
65 |
2 |
Жансыкбаев Рустем Ильянович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
66 |
3 |
Жумабаев Болатбек Бактыгалиевич |
Жылыой аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
67 |
4 |
Сариев Данияр Калыбаевич |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
68 |
5 |
Тухфатова Дина Нурбулатовна |
Атырау облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың төрағасы және сот алқасының төрағасы лауазымдарына |
69 |
6 |
Убигалиев Ергали Абилкасимович |
Атырау облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
70 |
1 |
Абенова Жанат Тлеубаевна |
Семей қаласы № 2 сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
71 |
2 |
Амирова Винера Бакытбековна |
Семей қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
72 |
3 |
Баккелдинова Айжан Баккелдыкызы |
Семей қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
73 |
4 |
Балгожина Гульмира Ибрагимовна |
Семей қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
74 |
5 |
Бейсенбаева Гулназ Серикбосыновна |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
75 |
6 |
Белавина Екатерина Сергеевна |
Өскемен қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
76 |
7 |
Букбаев Мурат Касымович |
Абай аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
77 |
8 |
Дегенбаев Казбек Аркадьевич |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
78 |
9 |
Ескендырова Зухра Кадырбековна |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
79 |
10 |
Жумагулова Анна Николаевна |
№ 1 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
80 |
11 |
Журенко Константин Александрович |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
81 |
12 |
Исахан Алмат Мұратбекұлы |
Өскемен қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
82 |
13 |
Исмагулов Айкен Ермуканович |
Алтай аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
83 |
14 |
Кадырова Мира Таировна |
Шығыс Қазақстан облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
84 |
15 |
Калымова Карлыгаш Кабидоллаевна |
Шығыс Қазақстан облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
85 |
16 |
Камалов Фархад Анварович |
Өскемен қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
86 |
17 |
Касенова Асемгуль Амангельдиевна |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
87 |
18 |
Кудербаева Гульнар Турсынгалиевна |
Катонқарағай ауданының № 2 аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
88 |
19 |
Кузетаева Динара Зарыкбековна |
Семей қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
89 |
20 |
Мукашева Назгуль Кенжешовна |
№ 2 мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
90 |
21 |
Муратканкызы Лунара
|
Өскемен қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
91 |
22 |
Наукенова Дамиля Айтмухамбеткызы |
Бородулиха аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
92 |
23 |
Несыпханов Олжас Саматович |
Семей қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
93 |
24 |
Нурсалинова Жанна Маулетхановна |
Өскемен қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
94 |
25 |
Нурсапинов Нурлан Серикканович |
Катонқарағай аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
95 |
26 |
Рауясова Эльмира Зайнеловна |
Курчатов қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
96 |
27 |
Рахметова Индира Джуматовна |
Глубокое аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
97 |
28 |
Сайдульдинова Галия Амергазиновна |
№ 1 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
98 |
29 |
Самаева Татьяна Анатольевна |
№ 2 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
99 |
30 |
Султанов Даулет Манарбекович |
Семей қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
100 |
31 |
Токушева Мариямгуль Чакеновна |
Шығыс Қазақстан облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
101 |
32 |
Токшекенов Ербол Есекенович |
Бородулиха аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
102 |
33 |
Туратпаев Сабит Шынгысович |
Семей қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
103 |
34 |
Тургамбаев Толеген |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
104 |
35 |
Тутканбаева Сания Мутановна |
№ 1 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
105 |
36 |
Уалиева Бакыт Кабдымуликовна |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
106 |
37 |
Уйданов Булат Сайфутдинович |
Риддер қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
107 |
38 |
Усенова Айжан Елубековна |
Өскемен қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
108 |
1 |
Ажакаева Гульнара Канатбековна |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
109 |
2 |
Азбекова Тамара Искалиевна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
110 |
3 |
Азреткулов Динмухаммед Анкабекович |
Жамбыл облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымдарына |
111 |
4 |
Алиакпарова Айгуль Алиакпаровна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
112 |
5 |
Байкулова Гульфайруз Маманбаевна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
113 |
6 |
Бегимбетова Гульвира Сеитаевна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
114 |
7 |
Бексултанова Айгуль Бексултановна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
115 |
8 |
Джасузаков Аманжан |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
116 |
9 |
Дуйсебаева Жанат Абдикеримовна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
117 |
10 |
Дуйсенбаев Ербол Мизанович |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
118 |
11 |
Жаманкулов Ернар Борангазиевич |
Шу аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
119 |
12 |
Камзиева Газиза Есбергеновна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
120 |
13 |
Мәуленов Думан Болатұлы |
Тараз қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
121 |
14 |
Султанова Тахмина Сабитовна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
122 |
15 |
Усенбаева Айнур Ермековна |
Тараз қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
БАТЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
123 |
1 |
Адушева Венера Шадияровна |
Ақжайык ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
124 |
2 |
Айтуарова Алтын Шалабаевна |
Орал қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
125 |
3 |
Баймагамбетова Бакытгуль Абаевна |
Орал қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
126 |
4 |
Давлетова Алтынай Абубакировна |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
127 |
5 |
Дюсингалиев Асланбек Шарипович |
Тасқала аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
128 |
6 |
Исабекова Раушан Каировна |
Орал қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
129 |
7 |
Исмайлов Аскар Курбантаевич |
Орал қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
130 |
8 |
Курманбаева Салтанат Кожахметовна |
Орал қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
131 |
9 |
Маженова Асель Ерсеновна |
Шыңғырлау аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
132 |
10 |
Маликов Марат Маликович |
Орал қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
133 |
11 |
Сидорова Александра Николаевна |
Бәйтерек ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
134 |
12 |
Утешев Кайрат Таскалиевич |
Орал қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
135 |
13 |
Шайдиева Шынаргул Амантаевна |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
136 |
1 |
Абенова Асель Тулегеновна |
Теміртау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
137 |
2 |
Алшынбеков Арай Амантаевич |
Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
138 |
3 |
Амрашев Талгат Балташевич |
Теміртау қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
139 |
4 |
Баймолдин Жакслык Хамитович |
Қарағанды облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
140 |
5 |
Баткульдина Елена Хамзеевна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
141 |
6 |
Бейсенов Дархан Кенжегулулы |
Қаражал қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
142 |
7 |
Бурабаев Дулат Кайдарович |
Қарағанды қаласы Октябрь аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
143 |
8 |
Даненова Акмарал Алшынбаевна |
Қарағанды облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
144 |
9 |
Дугаров Азамат Казбекович |
Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
145 |
10 |
Егембердиева Жанат Джумабаевна |
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
146 |
11 |
Елеуов Талгат Кусниевич |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
147 |
12 |
Есенкожаева Бибигуль Рашидовна |
Шахтинск қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
148 |
13 |
Жилина Галина Владимировна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
149 |
14 |
Жумашев Ардак Калкаманович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
150 |
15 |
Казтаева Аиткамал Токтамысовна |
Қарағанды облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
151 |
16 |
Каримбаев Джамбул Жанатович |
Шахтинск қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
152 |
17 |
Кушакова Марина Афанасьевна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
153 |
18 |
Қалдыбаева Гүлсара Қалиоллақызы |
Теміртау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
154 |
19 |
Макажанов Марат Нурсапаевич |
Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
155 |
20 |
Махабаева Венера Турганбаевна |
Қарағанды қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
156 |
21 |
Михибаев Айдар Турганович |
Теміртау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
157 |
22 |
Муратова Каламкас Мураткызы |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
158 |
23 |
Мурзабекова Айгуль Баймухаметовна |
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
159 |
24 |
Муслимов Аманкельды Алпысович |
Шахтинск қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
160 |
25 |
Муталяпова Айгуль Толегеновна |
Бұқар жырау аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
161 |
26 |
Оспанов Ерлан Советович |
Абай ауданы № 2 аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
162 |
27 |
Ргебек Шынар Нурашевна |
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
163 |
28 |
Сейдалина Жанна Каримовна |
Қарағанды облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың төрағасы лауазымдарына |
164 |
29 |
Сейпишева Гаухар Ракымбаевна |
Теміртау қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
165 |
30 |
Смагулова Жанара Мухановна |
Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
166 |
31 |
Смаилова Айгуль Турсуновна |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
167 |
32 |
Сыздыков Ерлан Ергалиевич |
Теміртау қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
168 |
33 |
Тейлянова Алия Кадыржановна |
Балқаш қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
169 |
34 |
Туганбаев Мурат Амангельдиевич |
Қарағанды облыстық сотының әкімшілік істер жөніндегі сот алқасының төрағасы |
облыстық соттың төрағасы лауазымына |
170 |
35 |
Шагатаев Кайрат Кунесбекович |
Қарағанды облыстық сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымдарына |
171 |
36 |
Шайзадаев Бахытбек Абдигалимович |
Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
172 |
1 |
Абатов Саят Нурлыбаевич |
Қостанай аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
173 |
2 |
Амиргалиева Асемгуль Канаткызы |
Қостанай қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
174 |
3 |
Байжуманова Алтын Жуматаевна |
Қостанай қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
175 |
4 |
Бекишев Нурлан Кабиевич |
Меңдіқара аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
176 |
5 |
Ерманов Алмат Нурмуратович |
Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі сот алқасының төрағасы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың төрағасы лауазымдарына |
177 |
6 |
Жауарова Алия Барлыбайкызы |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
178 |
7 |
Жуматаев Ерканат Ераманович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
179 |
8 |
Кабенов Арман Абдикапарович |
Қостанай қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
180 |
9 |
Казтаев Мылтыкбай Кабиевич |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
181 |
10 |
Канкулова Бахытгуль Ерболовна |
Қостанай қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
182 |
11 |
Кузнецова Ольга Анатольевна |
Қостанай қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
183 |
12 |
Моисеев Георгий Викторович |
Лисаковск қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
184 |
13 |
Садвокасов Жумабек Майхибинович |
Қостанай қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
185 |
14 |
Тажкенов Сабыр Жунусканович |
Бейімбет Майлин ауданы сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
186 |
15 |
Темирханов Кайрат Сатыболдыулы |
Қарабалық аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
187 |
16 |
Тимофеев Аркадий Викторович |
Қостанай қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
188 |
17 |
Туганбаева Алия Газизовна |
Қостанай қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
189 |
18 |
Шакаров Канат Калиаскарович |
Қостанай қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
190 |
19 |
Шамшиев Арман Джумабаевич |
Қостанай облыстық сотының қылмыстық істер жөніндегі сот алқасының төрағасы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
191 |
20 |
Шармухаметова Карлыгаш Салимжановна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
192 |
1 |
Еламанов Нұрлан Бекмырзаұлы |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
193 |
2 |
Зейнулла Алиби Зейнуллаулы |
Қызылорда облысы прокурорының комекшісі |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
194 |
3 |
Мизанбаев Асылхан Абитханович |
Жалағаш аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
195 |
4 |
Мыханов Қуаныш Тасмағанбетұлы |
Қазалы аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
196 |
5 |
Садуақасова Қамшат Ашимқызы |
Арал қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
197 |
6 |
Сарсенов Медетбек Темирбекович |
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
198 |
7 |
Тиштикбаева Гульнара Зулгаревна |
Қызылорда қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
199 |
8 |
Тогизбаева Меруерт Кожабековна |
Қызылорда қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
200 |
9 |
Тубекбаева Алия Бердибековна |
Жаңақорған аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
201 |
10 |
Тунгышбаев Исагали Умирзакович |
Жаңақорған аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
202 |
11 |
Утегенова Сауле Бакуовна |
Қызылорда қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
МАҢҒЫСТАУ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
203 |
1 |
Аубакиров Мурат Ескендирович |
Маңғыстау облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
204 |
2 |
Бакытжанова Гулажар Коянбаевна |
Маңғыстау облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
205 |
3 |
Бейсенов Рахымжан Сейшович |
Ақтау қаласы № 2 сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
206 |
4 |
Бозшагулов Каржау Казтурганович |
Ақтау қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
207 |
5 |
Булакбаева Аида Сагатбековна |
Ақтау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
208 |
6 |
Кеншимова Дуния-Зада Бесбаевна |
Ақтау қаласы № 2 сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
209 |
7 |
Тленов Айдарбек Шапагатович |
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
210 |
8 |
Шамгунова Лариса Тлемисовна |
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
211 |
1 |
Байгурманов Ермурат Ерматович |
Павлодар облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
212 |
2 |
Баймаханов Бекбол Алгимбаевич |
Ақсу қалалық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
213 |
3 |
Есенжолов Нуролла Ергалиевич |
Павлодар облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
214 |
4 |
Ибраев Алмаз Серикович |
Павлодар облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
215 |
5 |
Каримов Каирбулат Канатович |
Аққулы аудандық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
216 |
6 |
Сәрсен Руслан Төлеубайұлы |
Екібастұз қалалық сотының төрағасы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
217 |
1 |
Жумабаева Алтнай Сембаевна |
Тайынша ауданы № 3 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
218 |
2 |
Каскарбаев Секербай Айтошевич |
Тайынша ауданы № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
219 |
3 |
Кочубаев Асылхан Булатович |
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның № 2 аудандық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
220 |
4 |
Нуралин Нурлан Каирбекович |
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы лауазымына |
ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША |
||||
221 |
1 |
Байжігіт Ұлан Дәулетбекұлы |
Кентау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
222 |
2 |
Ешпанов Нурбол Алиакпарулы |
Түркістан қаласы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының төрағасы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы мен судьясы лауазымдарына |
223 |
3 |
Кененбаева Айжамал Айнакуловна |
Кентау қалалық сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
224 |
4 |
Космуратов Абдуали Сматтулаевич |
Түркістан қаласы мамандандырылған тергеу сотының судьясы |
облыстық соттың сот алқасының төрағасы, судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
225 |
5 |
Мадалиев Даурен Баталханович |
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы |
облыстық соттың судьясы және аудандық соттың төрағасы лауазымдарына |
226 |
6 |
Ырсымбетов Марат Нұрғазыұлы |
Мақтаарал аудандық сотының судьясы |
аудандық соттың төрағасы лауазымына |
ӘСКЕРИ СОТТАР БОЙЫНША |
||||
227 |
1 |
Ахтямов Дамир Нуртасович |
Қазақстан Республикасы Әскери сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
228 |
2 |
Болатқан Ралат Болатқанұлы |
Алматы гарнизоны әскери сотының судьясы |
облыстық соттың судьясы лауазымына |
229 |
3 |
Космуратов Ерлан Смадиярович |
Қазақстан Республикасы Әскери сотының қылмыстық істер жөніндегі сот алқасының төрағасы |
Жоғарғы Соттың судьясы мен облыстық соттың төрағасы лауазымдарына |
230 |
4 |
Майшибаев Чингиз Исаевич |
Қазақстан Республикасы Әскери сотының судьясы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |
231 |
5 |
Мұсабекұлы Жандос |
Қазақстан Республикасы Әскери сотының төрағасы |
Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына |